یک روزی اگر مادر بشم به دختر .پسرم یاد میدم که تحت هر شرایطی باارزشه و قادره توی زندگیش انتخاب کنه. بهش میگم حق داره عاشق بشه حق داره بالغانه رفتار کنه و زندگی کنه. بهش میگم همه چیزایی که در مورد دوری از جن س مخا لف میشنوه دروغه. بهش میگم خدا ما رو برای هم خلق کرده برای تجربه های عاشقانه برای بقای نسلمون برای آرامشمون و ما به هم نیاز داریم نه به عنوان حامی نه به عنوان ناجی .به عنوان دو تا آدم که هدف مشترک دارن قراره کنار هم رشد کنن و هر کدوم همزمان توی مسیر خودشون پیش میرن.بهش میگم هر وقت عاقل شدی با عقلت عاشق شو. باید بدونه همیشه کنارشم. حتی اگر اشتباه کنه.

اگر روزی از مدرسه بیاد و بگه اولیای مدرسه بهش گفتن ف ا ح شه. میرم و مدرسه رو روی سرشون خراب میکنم . نمیزارم با تعالیم سطحی و مسخره عذابش بدن به جاش دو تایی بارها قرآن رو ختم میکنیم و معنیش رو میخونیم .دوست دارم بدونه اجباری نیست انقدری که تو قیامت از موهاش آویزون کننش و این مزخرفات حاصل یه مشت ذهن پوسیده اس.اون باید توی دنیای امنی زندگی کنه که من و همسرم به عنوان مادر و پدر براش فراهم میکنیم.باید عاشقی رو نفس بکشه.

گناهی نیست ،مگر عاشق نبودن

رو ,کنه ,بهش ,میگم ,توی ,عاشق ,بهش میگم ,به عنوان ,حق داره ,کنه بهش ,زندگی کنه

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مداح اهلبیت کربلایی محمدامین نجفی پارسو وب مرگ بر آمریکا و دوستداران رابطه با آمریکا تولید و فروش قطعات خودرو به قیمت تولید در باغ شهادت باز، باز است namatak ذهن نشین شرکت نظافتی رسام پاک بهترین مرجع فایل های لایه باز